Bystřický kostitřas

Letošní taneční soutěžení začalo velkým úspěchem.

Taneční skupina Stream Dance vyhrála ve dvou kategoriích jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V jedné kategorii jsme se na medailové pozici neumístili, ale soutěžení pokračuje.

Stejně úspěšné byly i maminky, babičky a učitelky, které získaly zlatou medaili v kategorii dospělých.

Za přípravu děkujeme Katce Hoškové.

Změněno 17.4.2018

Úspěch v literární soutěži

Jak už jsme před nedávnem na našich stránkách psali, v literární soutěži pro žáky základních škol z celé republiky, kterou vyhlásil Zámek ve Slavkově u Brna „Tajemství slavkovského podzemí“, uspěli naši dva žáci 7. třídy. Psali povídku s detektivní zápletkou. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, David Čtvrtníček obsadil ve stejné kategorii 3. místo. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku .

Změněno 25.3.2018   Pokračování

Autor Genki English pan Richard Graham v Dolních Loučkách!!!

MŠ a ZŠ Dolní Loučky je první v republice, která do svého vzdělávacího programu zavedla zcela revoluční způsob výuky angličtiny. Zavedením programu ZuZu English se vzdělávacími písněmi od renomovaných zahraničních autorů do mateřské školy a následného pokračování od 1. třídy v podobě naprosto unikátního programu Genki English se naše škola stala vzorem pro ostatní školy v celé ČR. Software Genki English budeme využívat až do 3. třídy a částečně i ve 4. třídě. Autor tohoto programu, pan Richard Graham, nás osobně poctil svojí návštěvou a z výsledků, které viděl, byl nadšený. Nikde na světě neviděl děti s lepšími výsledky než v Dolních Loučkách, a to je velká pochvala pro vyučující, ale i pro rodiče, kteří své děti poctivě vedou k pravidelné domácí přípravě! Díky těmto výsledkům Richard osobně slíbil, že pomůže jazykové škole ZuZu dotvořit metodiku v hravém duchu až do 5. třídy tak, aby splňovala požadavky Ministerstva školství i na psaní a čtení. Věříme, že s pomocí ZuZu týmu budou naše děti v 5. třídě v angličtině daleko zdatnější než velká většina dětí 9. tříd!

Mgr. Hana Svánovská

Změněno 17.12.2017   Pokračování

Pro rodiče žáků 1. stupně

Rádi bychom informovali, že kapacita školní družiny je naplněna a v současné době nemůžeme přijímat nové děti do ŠD.

Změněno 5.11.2017

Projekt ZŠ i MŠ

Od 1. 9. 2017 pracujeme ve škole na naplnění cílů projektu Personální podpora ZŠ a MŠ Dolní Loučky, který je spolufinancovám EU.

Změněno 26.9.2017

Pronájem tělocvičny

Zájemci o pronájem školy si mohou zamluvit termín v kanceláři školy.

Rozvrh pronájmů

Změněno 22.9.2017

Organizace školního roku

Důležitá data pro celý školní rok najdete zde

Vytvořeno 28.8.2017

Genki English

Už téměř celý školní rok učíme Anglický jazyk novou metodou v prvních třídách základní školy a ve všech třídách mateřské školy.

Změněno 8.6.2017   Pokračování

Skutečně zdravá škola

Naše škola se připojila do programu Skutečně zdravá škola, Díky tomuto programu mají školy jedinečnou příležitost pomoci dětem a mladým lidem pochopit, co je opravdové jídlo, a poskytnout jim praktické životní dovednosti. Znalosti, které během výuky děti získávají o jídle, stejně tak jako jídlo, které školy nabízejí na svačiny a obědy, pomáhají vytvářet kulturu zdravého stravování.

Změněno 10.6.2016   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4, 5