Pronájem tělocvičny

Zájemci o pronájem školy si mohou zamluvit termín v kanceláři školy.

Rozvrh pronájmů

Změněno 22.9.2017

Organizace školního roku

Důležitá data pro celý školní rok najdete zde

Vytvořeno 28.8.2017

Genki English

Už téměř celý školní rok učíme Anglický jazyk novou metodou v prvních třídách základní školy a ve všech třídách mateřské školy.

Změněno 8.6.2017   Pokračování

Skutečně zdravá škola

Naše škola se připojila do programu Skutečně zdravá škola, Díky tomuto programu mají školy jedinečnou příležitost pomoci dětem a mladým lidem pochopit, co je opravdové jídlo, a poskytnout jim praktické životní dovednosti. Znalosti, které během výuky děti získávají o jídle, stejně tak jako jídlo, které školy nabízejí na svačiny a obědy, pomáhají vytvářet kulturu zdravého stravování.

Změněno 10.6.2016   Pokračování

Přijetí dětí do MŠ

V přiloženém souboru najdete děti přijaté do mateřské školy podle rozhodnutí ředitelky školy.

Vytvořeno 7.6.2018

Setkání s rodiči

V rámci projektu Personální podpora ZŠ a MŠ Dolní Loučky zveme rodiče na další odborně zaměřené tematické setkání, tektokrát na téma Emoční a sociální vývoj mozku.

Bližší informace

Vytvořeno 18.4.2018

Nabídka kroužků

Nabídka kroužků pro letošní školní rok.

Změněno 10.11.2017

Strana 1, 2, 3, 4