Fyzikální olympiáda

Dne 4. 4. 2018 proběhlo okresní kolo fyzikální olympiády. Zúčastnili se ho dva žáci 8. třídy. Aleš Moravec se umístil na 6. místě a Ondřej Králík na 9. místě. Oběma gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Hana Svánovská

Další foto

Změněno 24.4.2018

Recitace - kr. kolo

V pátek 20. dubna 2018 se Anna Koudelková, žákyně 8. třídy, zúčastnila krajského kola soutěže v uměleckém přednesu, které se konalo v Brně. Anička zvítězila v okresním kole této soutěže, tudíž přímo postoupila do vyššího, krajského kola.
Děkujeme za vzornou a důstojnou reprezentaci naší školy.
                                                                                                          Mgr. Miroslava Poslušná

Změněno 24.4.2018

Zájezd na Slovensko

V pátek 20. 4. byli žáci 6. - 9. třídy na jednodenním zájezdu na Slovensko. Viděli zříceninu hradu Čachtice, Park miniatur v Podolie, Piešťany a mohylu M. R. Štefánika v Brezové pod Bradlom.

Změněno 20.4.2018

Miniházená 2018

Děti 1. - 4. třídy naší školy se již potřetí zúčastnily Kuřimské ligy v házené. Ve čtyřech kolech se sportovci utkali v zápase s družstvy z Kuřimi, Lipůvky, Čebína a Drásova. Bojovali jsme statečně a dokládají to i naše umístění.

1. kategorie skupiny B (1.a 2.třída) …  2. místo
  2. kategorie skupiny B ( 3.třída)     . . . 3. místo
  3. kategorie skupiny B (4. třída)     . . . 1. místo

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Romana Muzikantová a Mgr. Květoslava Maloňová

Změněno 18.4.2018

Bystřický kostitřas

Letošní taneční soutěžení začalo velkým úspěchem.

Taneční skupina Stream Dance vyhrála ve dvou kategoriích jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V jedné kategorii jsme se na medailové pozici neumístili, ale soutěžení pokračuje.

Stejně úspěšné byly i maminky, babičky a učitelky, které získaly zlatou medaili v kategorii dospělých.

Za přípravu děkujeme Katce Hoškové.

Změněno 17.4.2018

Úspěch v literární soutěži

Jak už jsme před nedávnem na našich stránkách psali, v literární soutěži pro žáky základních škol z celé republiky, kterou vyhlásil Zámek ve Slavkově u Brna „Tajemství slavkovského podzemí“, uspěli naši dva žáci 7. třídy. Psali povídku s detektivní zápletkou. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, David Čtvrtníček obsadil ve stejné kategorii 3. místo. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku .

Změněno 25.3.2018   Pokračování

Recitační soutěž - okr. kolo

Naše škola se zúčastnila okresního kola recitační soutěže v Ivančicích. Všichni přednes básniček dobře zvládli a sklidili velký potlesk. V nejnižší kategorii prvních tříd získala Natálie Zedníková cenu poroty, stejně uspěla i Jolana Kapešová ze 3. třídy, která soutěžila v I. kategorii. Starší děti recitovaly o den později, nejúspěšnější byla Anna Koudelková, která zvítězila v kategorii pro žáky 8. a 9. tříd (celkem z 28 soutěžících) a David Čtvrtníček, který získal ve III. kategorii cenu poroty.

Jsme rádi, že máme takové šikovné děti.

Jitka Hálová, Vlasta Bednářová

Změněno 20.3.2018   Pokračování

Matematický klokan

Letošního ročníku soutěže Matematický klokan se zúčastnilo téměř 130 žáků 2. - 9. třídy.

V kategorii Cvrček (2. a 3. třída) zvítězila Veronika Hajdová ze 2. třídy, v kategorii Klokánek (4. a 5. třída) vyhrála Petra Bartoňová ze 4. třídy a v kategorii Benjamín byl nejlepší David Čtvrtníček ze 7. třídy. Blahopřejeme.

Bohužel v kategorii Kadet pro žáky 8. a 9. třídy nebyl nikdo, kdo by získal více než 50 % bodů.

Změněno 20.3.2018

Recitační soutěž - školní kolo

V úterý 20. února 2018 jsme na 2. stupni naší školy zorganizovali školní kolo soutěže v recitování, do něhož soutěžící postoupili z třídních kol.  Soutěže se zúčastnilo 28 žáků.

Změněno 20.3.2018   Pokračování

Chemická olympiáda - okr. kolo

V pondělí 5. 3. proběhlo okresní kolo chemické olympiády, kde nás reprezentovaly Simona Patloková a Leona Antlová z 9. třídy.

Vytvořeno 6.3.2018   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4