Pracovní činnosti ve 2. třídě

Víte, jak by mohla vypadat rozkvetlá louka?
Tak o to se pokusili žáci 2. třídy pod vedením paní učitelky Romany Muzikantové v pracovních činnostech.

V pracovních činnostech se děti  2.ročníku učily prostírat  stůl.

Změněno 13.6.2019

Úspěchy Stream Dance

Podívejte se na záznamy vystoupení našich žákyň na facebooku Stream Dance.

Změněno 13.6.2019   Pokračování

Nábor - basketbal Tišnov

SKB Tišnov slaví v poslední době velké úspěchy v mládežnických soutěžích a proto stále rozšiřujeme své řady. Přihlašte své dítko do našeho klubu, kde se stane součástí skvělého týmu, zažije spoustu legrace a zábavy na víkendových utkáních, turnajích a letním soustředění. Přijďte na jeden z našich tréninků nebo volejte.

Změněno 30.5.2019   Pokračování

Recyklace odpadu

Učíme žáky aktivně třídit odpad a bavíme se o jeho dalším využití. Odpad umíme i výtvarně zpracovat.

Pracovní činnosti ve 4. třídě

Soutěž v Ekocentru Eden

Změněno 29.5.2019

Pr. činnosti ve 4. třídě

Žáci čtvrté třídy v hodině pracovních činností vyráběli roboty z odpadového materiálu (krabiček od sýrů, plechovek, alobalu a plastových víček). Děti při práci uplatnily fanazii a výrobky se jim velmi povedly, což je vidět i na fotografiích.

Mgr. Květoslava Maloňová

Změněno 28.5.2019

Exkurze Slavkov a okolí

30. března se žáci 8. a 9. třídy vydali po stopách nejslavnější novověké bitvy na našem území. Navštívili kopec Žuráň, místo, odkud Napoleon Bonaparte velel svému vojsku. Pak zhlédli tematickou výstavu ve Slavkově u Brna a výlet zakončili na Mohyle míru, symbolickém památníku všech padlých této krvavé bitvy.

Změněno 27.5.2019

Noc s Andersenem

Letos se v naší škole uskutečnil už 4. ročník Noci S Andersenem. K letošnímu výročí nakladatelství Albatros jsme si připravili téma Řecké báje a pověsti. Nocování se zúčastnilo 47 spáčů, jak aktivních soutěžících, tak pomocníků z řad žáků 7. – 9. třídy. Děti prošly dlouhou cestou, aby pomohly Ariadně najít Thesea, vyrobily si masku Medúzy a vavřínový věnec, zahrály si na schovávanou a podívaly se na film Percy Jackson a zloděj blesku.  Noc s Andersenem

Změněno 27.5.2019

Sběr papíru

V týdnu od 23. do 26. 4. proběhl pravidelný jarní sběr papíru. Podařilo se sesbírat téměř 15 tun starého papíru. Nejúspěšnější byli čtvrťáci, pak se umístili osmáci a na třetím místě skončili druháci. Ale děkujeme všem, kteří přispěli. Výtěžek opět použijeme pro naše žáky.

Změněno 12.5.2019   Pokračování

Lóčské špacír

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Loučky ve spolupráci ZŠ a MŠ Dolní Loučky pořádá v sobotu 18. května 2019 9. ročník turistického pochodu Lóčské špacír aneb Ať jsi děvče nebo klouček, projdi s námi kolem Louček…

Vytvořeno 12.5.2019   Pokračování