Bystřický kostitřas

Letošní taneční soutěžení začalo velkým úspěchem.

Taneční skupina Stream Dance vyhrála ve dvou kategoriích jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V jedné kategorii jsme se na medailové pozici neumístili, ale soutěžení pokračuje.

Stejně úspěšné byly i maminky, babičky a učitelky, které získaly zlatou medaili v kategorii dospělých.

Za přípravu děkujeme Katce Hoškové.

Změněno 17.4.2018

Úspěch v literární soutěži

Jak už jsme před nedávnem na našich stránkách psali, v literární soutěži pro žáky základních škol z celé republiky, kterou vyhlásil Zámek ve Slavkově u Brna „Tajemství slavkovského podzemí“, uspěli naši dva žáci 7. třídy. Psali povídku s detektivní zápletkou. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, David Čtvrtníček obsadil ve stejné kategorii 3. místo. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku .

Změněno 25.3.2018   Pokračování

Recitační soutěž - okr. kolo

Naše škola se zúčastnila okresního kola recitační soutěže v Ivančicích. Všichni přednes básniček dobře zvládli a sklidili velký potlesk. V nejnižší kategorii prvních tříd získala Natálie Zedníková cenu poroty, stejně uspěla i Jolana Kapešová ze 3. třídy, která soutěžila v I. kategorii. Starší děti recitovaly o den později, nejúspěšnější byla Anna Koudelková, která zvítězila v kategorii pro žáky 8. a 9. tříd (celkem z 28 soutěžících) a David Čtvrtníček, který získal ve III. kategorii cenu poroty.

Jsme rádi, že máme takové šikovné děti.

Jitka Hálová, Vlasta Bednářová

Změněno 20.3.2018   Pokračování

Matematický klokan

Letošního ročníku soutěže Matematický klokan se zúčastnilo téměř 130 žáků 2. - 9. třídy.

V kategorii Cvrček (2. a 3. třída) zvítězila Veronika Hajdová ze 2. třídy, v kategorii Klokánek (4. a 5. třída) vyhrála Petra Bartoňová ze 4. třídy a v kategorii Benjamín byl nejlepší David Čtvrtníček ze 7. třídy. Blahopřejeme.

Bohužel v kategorii Kadet pro žáky 8. a 9. třídy nebyl nikdo, kdo by získal více než 50 % bodů.

Změněno 20.3.2018

Recitační soutěž - školní kolo

V úterý 20. února 2018 jsme na 2. stupni naší školy zorganizovali školní kolo soutěže v recitování, do něhož soutěžící postoupili z třídních kol.  Soutěže se zúčastnilo 28 žáků.

Změněno 20.3.2018   Pokračování

Chemická olympiáda - okr. kolo

V pondělí 5. 3. proběhlo okresní kolo chemické olympiády, kde nás reprezentovaly Simona Patloková a Leona Antlová z 9. třídy.

Vytvořeno 6.3.2018   Pokračování

Srdce s láskou darované

Zapojili jsme se do soutěžního projektu „Srdce s láskou darované“. Úžasná myšlenka tohoto projektu nás všechny učí dívat se kolem sebe a udělat radost těm, kteří to potřebují. Více si můžete přečíst po otevření odkazu, kde najdete foto i text. Budeme mít radost, když nám dáte hlas. Sdílená radost je dvojnásobná radost. A tak se radujte s námi.

Děkujeme.

Vlasta Bednářová a Zdena Humpolcová

Změněno 18.2.2018

Školní ples 2018

fotogalerie ze školního plesu

Změněno 24.1.2018

Výstava v Předklášteří

Žáci naší školy ukázali svou šikovnost a um na výstavě betlémů v Předklášteří.Práce našich dětí - betlémy, malby i prostorové hvězdy doplnily výstavní prostor s betlémy z ČR i ze zahraničí.

Změněno 22.12.2017

Veřejně čtení

Stalo se již tradicí, že se v naší škole sejdou během adventu milovníci četby a společně čtou ukázky z knížek, které mají rádi.

Změněno 20.12.2017   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4