Srdce s láskou darované

Zapojili jsme se do soutěžního projektu „Srdce s láskou darované“. Úžasná myšlenka tohoto projektu nás všechny učí dívat se kolem sebe a udělat radost těm, kteří to potřebují. Více si můžete přečíst po otevření odkazu, kde najdete foto i text. Budeme mít radost, když nám dáte hlas. Sdílená radost je dvojnásobná radost. A tak se radujte s námi.

Děkujeme.

Vlasta Bednářová a Zdena Humpolcová

Změněno 18.2.2018

Školní ples 2018

fotogalerie ze školního plesu

Změněno 24.1.2018

Výstava v Předklášteří

Žáci naší školy ukázali svou šikovnost a um na výstavě betlémů v Předklášteří.Práce našich dětí - betlémy, malby i prostorové hvězdy doplnily výstavní prostor s betlémy z ČR i ze zahraničí.

Změněno 22.12.2017

Autor Genki English pan Richard Graham v Dolních Loučkách!!!

MŠ a ZŠ Dolní Loučky je první v republice, která do svého vzdělávacího programu zavedla zcela revoluční způsob výuky angličtiny. Zavedením programu ZuZu English se vzdělávacími písněmi od renomovaných zahraničních autorů do mateřské školy a následného pokračování od 1. třídy v podobě naprosto unikátního programu Genki English se naše škola stala vzorem pro ostatní školy v celé ČR. Software Genki English budeme využívat až do 3. třídy a částečně i ve 4. třídě. Autor tohoto programu, pan Richard Graham, nás osobně poctil svojí návštěvou a z výsledků, které viděl, byl nadšený. Nikde na světě neviděl děti s lepšími výsledky než v Dolních Loučkách, a to je velká pochvala pro vyučující, ale i pro rodiče, kteří své děti poctivě vedou k pravidelné domácí přípravě! Díky těmto výsledkům Richard osobně slíbil, že pomůže jazykové škole ZuZu dotvořit metodiku v hravém duchu až do 5. třídy tak, aby splňovala požadavky Ministerstva školství i na psaní a čtení. Věříme, že s pomocí ZuZu týmu budou naše děti v 5. třídě v angličtině daleko zdatnější než velká většina dětí 9. tříd!

Mgr. Hana Svánovská

Změněno 17.12.2017   Pokračování

Pro rodiče žáků 1. stupně

Rádi bychom informovali, že kapacita školní družiny je naplněna a v současné době nemůžeme přijímat nové děti do ŠD.

Změněno 5.11.2017

Přírodovědný klokan

11. 10. proběhlo na naší škole další kolo soutěže Přírodovědný klokan pro žáky 8. a 9. třídy. Letos byl nejúspěšnější Ondra Králík z 8. třídy. Blahopřejeme.

Změněno 11.10.2017

Projekt ZŠ i MŠ

Od 1. 9. 2017 pracujeme ve škole na naplnění cílů projektu Personální podpora ZŠ a MŠ Dolní Loučky, který je spolufinancovám EU.

Změněno 26.9.2017

Pronájem tělocvičny

Zájemci o pronájem školy si mohou zamluvit termín v kanceláři školy.

Rozvrh pronájmů

Změněno 22.9.2017

Organizace školního roku

Důležitá data pro celý školní rok najdete zde

Vytvořeno 28.8.2017

Genki English

Už téměř celý školní rok učíme Anglický jazyk novou metodou v prvních třídách základní školy a ve všech třídách mateřské školy.

Změněno 8.6.2017   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4