UZAVŘENÍ ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie 23. 5. 2018 bude školní jídelna uzavřena. Stravování dětí v MŠ bude zajištěno.

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie 30. 5. 2018 bude školní jídelna uzavřena. Stravování dětí v MŠ bude zajištěno.

Změněno 20.5.2018

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

proběhne 10. května 2018 od 13.30  do 16.00 hodin. Přineste si s sebou občanský průkaz rodičů a rodný list dítěte.

Změněno 9.5.2018

Přijetí dětí do první třídy

Rozhodnutí o přijetí dětí do první třídy

Změněno 9.5.2018

Fyzikální olympiáda

Dne 4. 4. 2018 proběhlo okresní kolo fyzikální olympiády. Zúčastnili se ho dva žáci 8. třídy. Aleš Moravec se umístil na 6. místě a Ondřej Králík na 9. místě. Oběma gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Hana Svánovská

Další foto

Změněno 24.4.2018

Recitace - kr. kolo

V pátek 20. dubna 2018 se Anna Koudelková, žákyně 8. třídy, zúčastnila krajského kola soutěže v uměleckém přednesu, které se konalo v Brně. Anička zvítězila v okresním kole této soutěže, tudíž přímo postoupila do vyššího, krajského kola.
Děkujeme za vzornou a důstojnou reprezentaci naší školy.
                                                                                                          Mgr. Miroslava Poslušná

Změněno 24.4.2018

Zájezd na Slovensko

V pátek 20. 4. byli žáci 6. - 9. třídy na jednodenním zájezdu na Slovensko. Viděli zříceninu hradu Čachtice, Park miniatur v Podolie, Piešťany a mohylu M. R. Štefánika v Brezové pod Bradlom.

Změněno 20.4.2018

Miniházená 2018

Děti 1. - 4. třídy naší školy se již potřetí zúčastnily Kuřimské ligy v házené. Ve čtyřech kolech se sportovci utkali v zápase s družstvy z Kuřimi, Lipůvky, Čebína a Drásova. Bojovali jsme statečně a dokládají to i naše umístění.

1. kategorie skupiny B (1.a 2.třída) …  2. místo
  2. kategorie skupiny B ( 3.třída)     . . . 3. místo
  3. kategorie skupiny B (4. třída)     . . . 1. místo

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Romana Muzikantová a Mgr. Květoslava Maloňová

Změněno 18.4.2018

Bystřický kostitřas

Letošní taneční soutěžení začalo velkým úspěchem.

Taneční skupina Stream Dance vyhrála ve dvou kategoriích jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V jedné kategorii jsme se na medailové pozici neumístili, ale soutěžení pokračuje.

Stejně úspěšné byly i maminky, babičky a učitelky, které získaly zlatou medaili v kategorii dospělých.

Za přípravu děkujeme Katce Hoškové.

Změněno 17.4.2018

Úspěch v literární soutěži

Jak už jsme před nedávnem na našich stránkách psali, v literární soutěži pro žáky základních škol z celé republiky, kterou vyhlásil Zámek ve Slavkově u Brna „Tajemství slavkovského podzemí“, uspěli naši dva žáci 7. třídy. Psali povídku s detektivní zápletkou. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, David Čtvrtníček obsadil ve stejné kategorii 3. místo. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku .

Změněno 25.3.2018   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4