Máme úspěšný týden

Tento týden byl pro naši školy plný úspěchů v soutěžích. Naši žáci se zúčastnili okresního kola recitační soutěže a krajského kola chemické olympiády.

Změněno 21.3.2019   Pokračování

Zápis do první třídy

Zápis proběhne 2. dubna 2019 od 13.00 – 17.00 hodin.

Přineste s sebou občanský průkaz rodičů a rodný list dítěte.

Případné žádosti o odklad školní docházky nutno doložit potvrzením z pedagogicko-psychologické poradny a také od lékaře

Změněno 21.3.2019

Recitační soutěž

V pátek 22. 2. 2019 proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích (1.třída, 2. a 3. třída, 4. a 5. třída). Žáci své básničky krásně přednesli a ti nejlepší byli nominováni v této soutěži do okresního kola.

Mgr. Květoslava Maloňová

Podobně soutěžili i žáci druhého stupně. I zde nás nejlepší budou reprezentovat v okr. kole .

Změněno 18.3.2019   Pokračování

Chemická olympiáda

VELKÉHO úspěchu dosáhl Ondra Králík z 9. třídy, když se mu podařilo postoupit do krajského kola Chemické olympiády. Okr. kola se zúčastnil společně s Aničkou Koudelkovou, Ondra skončil na 5. místě a Anička se umístila na 10. místě. Oba prokázali velmi pěkné znalosti v chemii a svými výkony porazili i mnoho žáků odpovídajícího ročníku osmiletého gymnázia.

Aničce blahopřejeme a Ondrovi držíme palce do dalšíko kola.

Vytvořeno 18.3.2019

VOJTÍŠEK MÁ LETOS NA LÁZNĚ – KONČÍ SBĚR VÍČEK

Sběr víček od PET lahví, který měl rodičů nemocného Vojtíška Cimbálníka pomáhat se získáváním peněz na lázeňskou léčbu, v naší škole končí. Našly se nové a asi i lepší cesty, jak peníze získat. Pokud máte ještě nějaká nashromážděná víčka doma, můžete je donést do konce února do školy.

Všem rodina Vojtíška Cimbálníka z Olší moc děkuje.

Vytvořeno 18.2.2019   Pokračování

Ledová Praha 2019

Letos se opět někteří žáci naší školy zúčastnili akce Ledová Praha.

Změněno 6.2.2019

Sbírka plastových víček končí

VOJTÍŠEK MÁ LETOS NA LÁZNĚ – KONČÍ SBĚR VÍČEK

O Vánocích se stala úžasná věc. Díky panu Ficovi ze Štěpánovic se spustila obrovská vlna pomoci pro Vojtíška. Informace a další akce na sebe navazovaly, zapojovali se další lidé.

Změněno 6.2.2019   Pokračování

Přírodopis v 7. třídě

Sedmáci vyráběli modely členovců.

Změněno 29.1.2019   Pokračování

Školní ples

Vedení školy, žáci 9. třídy a jejich rodiče připravili Školní ples, který byl 25. 1. 2019 v místní sokolovně.

Jak slušelo našim deváťákům?

Změněno 28.1.2019

Strana 1, 2, 3, 4, 5