Pomůcky pro prvňáčky

Seznam pomůcek pro prvňáčky od jejich nové paní učitelky.

Změněno 27.6.2018

Zápis do ŠD pro školní rok 2018/19

Zápis do školní družiny probíhá v měsíci červnu. Žádosti odevzdejte co nejdříve vychovatelkám školní družiny.

O přijetí budete informováni do 22. 6. 2018 přes Komens (elektronickou žákovskou knížku).

Vytvořeno 15.6.2018

PŘIJETÍ DĚTÍ DO MŠ

Rozhodnutí o přijetí do školky naleznete v přiloženém souboru: Rozhodnutí o přijetí do MŠ

Změněno 14.6.2018

Fyzikální olympiáda

Dne 4. 4. 2018 proběhlo okresní kolo fyzikální olympiády. Zúčastnili se ho dva žáci 8. třídy. Aleš Moravec se umístil na 6. místě a Ondřej Králík na 9. místě. Oběma gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Hana Svánovská

Další foto

Změněno 24.4.2018

Recitace - kr. kolo

V pátek 20. dubna 2018 se Anna Koudelková, žákyně 8. třídy, zúčastnila krajského kola soutěže v uměleckém přednesu, které se konalo v Brně. Anička zvítězila v okresním kole této soutěže, tudíž přímo postoupila do vyššího, krajského kola.
Děkujeme za vzornou a důstojnou reprezentaci naší školy.
                                                                                                          Mgr. Miroslava Poslušná

Změněno 24.4.2018

Zájezd na Slovensko

V pátek 20. 4. byli žáci 6. - 9. třídy na jednodenním zájezdu na Slovensko. Viděli zříceninu hradu Čachtice, Park miniatur v Podolie, Piešťany a mohylu M. R. Štefánika v Brezové pod Bradlom.

Změněno 20.4.2018

Miniházená 2018

Děti 1. - 4. třídy naší školy se již potřetí zúčastnily Kuřimské ligy v házené. Ve čtyřech kolech se sportovci utkali v zápase s družstvy z Kuřimi, Lipůvky, Čebína a Drásova. Bojovali jsme statečně a dokládají to i naše umístění.

1. kategorie skupiny B (1.a 2.třída) …  2. místo
  2. kategorie skupiny B ( 3.třída)     . . . 3. místo
  3. kategorie skupiny B (4. třída)     . . . 1. místo

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Romana Muzikantová a Mgr. Květoslava Maloňová

Změněno 18.4.2018

Bystřický kostitřas

Letošní taneční soutěžení začalo velkým úspěchem.

Taneční skupina Stream Dance vyhrála ve dvou kategoriích jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V jedné kategorii jsme se na medailové pozici neumístili, ale soutěžení pokračuje.

Stejně úspěšné byly i maminky, babičky a učitelky, které získaly zlatou medaili v kategorii dospělých.

Za přípravu děkujeme Katce Hoškové.

Změněno 17.4.2018

Úspěch v literární soutěži

Jak už jsme před nedávnem na našich stránkách psali, v literární soutěži pro žáky základních škol z celé republiky, kterou vyhlásil Zámek ve Slavkově u Brna „Tajemství slavkovského podzemí“, uspěli naši dva žáci 7. třídy. Psali povídku s detektivní zápletkou. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, David Čtvrtníček obsadil ve stejné kategorii 3. místo. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku .

Změněno 25.3.2018   Pokračování

Strana 1, 2, 3, 4