Srdce s láskou darované

Zapojili jsme se do soutěžního projektu „Srdce s láskou darované“. Úžasná myšlenka tohoto projektu nás všechny učí dívat se kolem sebe a udělat radost těm, kteří to potřebují. Více si můžete přečíst po otevření odkazu, kde najdete foto i text. Budeme mít radost, když nám dáte hlas. Sdílená radost je dvojnásobná radost. A tak se radujte s námi.

Děkujeme.

Vlasta Bednářová a Zdena Humpolcová

Změněno 18.2.2018

Úspěch v literární soutěži

Zámek ve Slavkově u Brna vyhlásil pro žáky základních škol z celé republiky literární soutěž Tajemství slavkovského podzemí. Soutěžící měli za úkol napsat povídku s detektivní zápletkou. Obrovského úspěchu dosáhli žáci sedmé třídy. Ondřej Kubíček se umístil s povídkou Poklad na 1. místě, 3. místo obsadil David Čtvrtníček. Ten napsal povídku Záhada podzemí Slavkovského zámku.

Změněno 14.2.2018   Pokračování

Maškarní

V pátek 23. 2. v 15.00 hod začíná dětský karneval. Sejdeme se v tělocvičně ZŠ a dětem vemte přezůvky.

Změněno 25.1.2018

Školní ples 2018

fotogalerie ze školního plesu

Změněno 24.1.2018

Zrušení termínu semináře

Seminář na téma „Dětské emoce a práce s nimi“ původně naplánovaný na 25. 1. 2018 se z důvodu pracovní neschopnosti lektora (zlomená noha) nebude konat. Seminář nahradíme v novém termínu, o kterém vás budeme informovat. Děkuji za pochopení. Mgr. Hana Svánovská

Změněno 23.1.2018

Odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v MŠ a v ZŠ

ZŠ a MŠ Dolní Loučky pořádá v rámci projektu Personální podpora ZŠ a MŠ Dolní Loučky, CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004973 pro rodiče dětí a žáků seminář na téma Dětské emoce a práce s nimi. Jedná se o základy komunikace s dítětem.

Lektor Mgr. Ondřej Mikauš - školní psycholog a diagnostik

termín semináře 25. 1. 2018, 16:00 hod., učebna jazyků, 1. posch. v budově Základní školy

Změněno 17.1.2018

Zimní a vánoční výzdoba školy

Práce žáků dokázaly vykouzlit vánoční a také zimní atmosféru v celé škole.

Změněno 22.12.2017

Výstava v Předklášteří

Žáci naší školy ukázali svou šikovnost a um na výstavě betlémů v Předklášteří.Práce našich dětí - betlémy, malby i prostorové hvězdy doplnily výstavní prostor s betlémy z ČR i ze zahraničí.

Změněno 22.12.2017

Veřejně čtení

Stalo se již tradicí, že se v naší škole sejdou během adventu milovníci četby a společně čtou ukázky z knížek, které mají rádi.

Změněno 20.12.2017   Pokračování

Předvánoční dění v 5. třídě

V rámci zpestření výuky pracovních činností a navození vánoční atmosféry si žáci 5. třídy zkoušeli péct vánoční cukroví a jeli na vánoční výlet do Brna.

Změněno 19.12.2017   Pokračování

Strana 1, 2, 3