Příprava na zkoušky pro získání prvního rybářského lístku

MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z.s. pobočný spolek Dolní Loučky pořádá pro nové zájemce školení a přípravu na zkoušky pro získání prvního rybářského lístku.

Rybářský kroužek mládeže bude organizován (i v místě) podle počtu uchazečů.

Rybářský lístek MP může být vydán pouze uchazeči, který v roce 2019 dovrší věku 8 roků.

Další informace a kontakty

Změněno 7.1.2019

Školní ples

Vedení školy, žáci 9. třídy a jejich rodiče zvou na Školní ples, který bude 25. 1. 2019 v 19.30 v místní sokolovně

Změněno 3.1.2019

Akademie

Po vyřešení technických trablů se podařilo publikovat video ze Školní akademie 2018 :-)

Změněno 30.12.2018

Návštěva zákulisí Mahenova divadla

Ve středu 19. 12. se žáci 6. - 9. třídy podívali do zákulisí Mahenova divadla. Seznámili se s jeho zajímavou historií i s historií divadel v Brně vůbec. Prohlédli si některé běžně nepřístupné části divadla a nahlédli i do Síně slávy s Koncovým kamenem. Mahenovo divadlo totiž nemá kámen základní, ale jen koncový, který mimo jiné ukrývá i schránku s dobovými dokumenty z konce 19. století, kdy se divadlo postavilo.

Změněno 19.12.2018

Pojďme spolu za betlémy

16. 12. 2018 proběhla derniéra výstavy Pojďme spolu za betlémy, jejíž součástí bylo i vyhodnocení výsledků doprovodných soutěží. V soutěži stromečků vyhrál ten náš a prý s velkým předstihem před ostatními. V soutěži výtvarných prací se Anna Koudelková z 9. třídy umístila na 2. místě. Této soutěže se se svými pracemi zúčastnilo asi 50 dětí z pěti okolních škol.

Blahopřejeme Aničce a děkujeme všem, kteří se podíleli na výzdobě našeho stromečku.

Změněno 16.12.2018

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

11. prosince proběhlo krajské kolo soutěže, ve kterém se Ondřej Králík z 9. třídy umístil na 16. místě mezi 217 soutěžícími a postupuje do regionálního finále, které proběhne v únoru.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Změněno 11.12.2018   Pokračování

Adventní dílna

29. 11. v 16.00 hod. ve školní jídelně bude tradiční Adventní dílna. Opět budou připravené větve jehličnanů a tújí a ke koupi budou přízdoby za paušál 70 Kč a korpusy na adventní věnce za 17 - 25 Kč (podle velikosti). S sebou si prosím doneste vlastní tavné pistole a zahradnické nůžky.

Změněno 22.11.2018

Adventní zastavení

ZŠ a MŠ Dolní Loučky, Kulturní spolek, Sokol a Orel, SDH Dolní Loučky i obec Dolní Loučky  Vás zvou v neděli 2. prosince 2018 na

DOLNOLOUČSKÉ ADVENTNÍ ZASTAVENÍ aneb Někdo musel položit první kámen.

U základní školy je připraven od 15 hodin vánoční jarmark, bude se prodávat i punč, svařené víno, grilované klobásky a čaj.

V 16 hodin bude pěvecké, hudební a dramatické vystoupení dětí a rozsvícení adventního věnce.

Změněno 20.11.2018

Soutěže

Ve škole již letos proběhly tyto vědomostní soutěže

Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům těchto soutěží.

Změněno 19.11.2018   Pokračování

Školní akademie

Na počest 60. výročení otevření naší školy si žáci pod vedením svých vyučujících připravili více než hodinu trvající představení.

Změněno 14.11.2018

Strana 1, 2, 3, 4