Organizace školního roku

Zde najdete všechna důležitá data pro celý školní rok (prázdniny, třídní schůzky, ...)

Vytvořeno 4.9.2018

Pomůcky

Přehled pomůcek pro žáky 2. - 9. ročníku pro jednotlivé předměty na nový školní rok.

Vytvořeno 23.7.2018

Pomůcky pro prvňáčky

Seznam pomůcek pro prvňáčky od jejich nové paní učitelky.

Změněno 27.6.2018

Zápis do ŠD pro školní rok 2018/19

Zápis do školní družiny probíhá v měsíci červnu. Žádosti odevzdejte co nejdříve vychovatelkám školní družiny.

O přijetí budete informováni do 22. 6. 2018 přes Komens (elektronickou žákovskou knížku).

Vytvořeno 15.6.2018

PŘIJETÍ DĚTÍ DO MŠ

Rozhodnutí o přijetí do školky naleznete v přiloženém souboru: Rozhodnutí o přijetí do MŠ

Změněno 14.6.2018

Fyzikální olympiáda

Dne 4. 4. 2018 proběhlo okresní kolo fyzikální olympiády. Zúčastnili se ho dva žáci 8. třídy. Aleš Moravec se umístil na 6. místě a Ondřej Králík na 9. místě. Oběma gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Hana Svánovská

Další foto

Změněno 24.4.2018

Recitace - kr. kolo

V pátek 20. dubna 2018 se Anna Koudelková, žákyně 8. třídy, zúčastnila krajského kola soutěže v uměleckém přednesu, které se konalo v Brně. Anička zvítězila v okresním kole této soutěže, tudíž přímo postoupila do vyššího, krajského kola.
Děkujeme za vzornou a důstojnou reprezentaci naší školy.
                                                                                                          Mgr. Miroslava Poslušná

Změněno 24.4.2018

Zájezd na Slovensko

V pátek 20. 4. byli žáci 6. - 9. třídy na jednodenním zájezdu na Slovensko. Viděli zříceninu hradu Čachtice, Park miniatur v Podolie, Piešťany a mohylu M. R. Štefánika v Brezové pod Bradlom.

Změněno 20.4.2018

Miniházená 2018

Děti 1. - 4. třídy naší školy se již potřetí zúčastnily Kuřimské ligy v házené. Ve čtyřech kolech se sportovci utkali v zápase s družstvy z Kuřimi, Lipůvky, Čebína a Drásova. Bojovali jsme statečně a dokládají to i naše umístění.

1. kategorie skupiny B (1.a 2.třída) …  2. místo
  2. kategorie skupiny B ( 3.třída)     . . . 3. místo
  3. kategorie skupiny B (4. třída)     . . . 1. místo

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Romana Muzikantová a Mgr. Květoslava Maloňová

Změněno 18.4.2018