Pro budoucí prvnáčky

Genki English

Iinformace pro rodiče žáků zapsaných do 1. třídy.

Na naší základní škole vyučujeme angličtinu v 1. – 3. třídě metodou Genki English. Navazujeme tímto na výuku, která již probíhá ve školce.

Žáci obdrží výukový program Genki English, jehož cena je 3 600,- Kč. Částka je placena ve třech splátkách (1 200 Kč ročně v 1. – 3. třídě).

Tuto částku platí pouze 1 dítě z rodiny.

Mgr. Hana Kočková

Vytvořeno 7.6.2021

Co má umět předškolák

co má umět předškolák

Vytvořeno 7.3.2018

Zajímavé odkazy

pro rodiče prvňáčků a předškoláků, ale nejen pro ně!

Změněno 22.3.2017   Pokračování

Desatero pro rodiče

Ministerstvo školství připravilo pro rodiče dětí předškolního věku materiál, který jim nabízí základní informace o tom, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.

text Desatera pro rodiče

Změněno 13.3.2017

Desatero

Desatero pro prvňáčky - 10 důležitých dovedností každého školáka

Rodičovské desatero aneb co bychom my rodiče měli správně dělat ve výchově svých dětí

Změněno 13.3.2017   Pokračování

Zná Váš prvňáček zásady bezpečného chování na ulici?

Možná právě vy máte doma prvňáčka. Pro Vás i pro něj nastává období velkých změn a nových povinností. Připravte své dítě na jeho novou roli školáka, ale současně i účastníka silničního provozu.

Nejdříve budete do školy doprovázet své dítě vy, nebo jiná osoba, ale přijde čas, kdy bude muset chodit samo. Naučte malého školáka, nebo školačku jak správně přecházet silnici, seznamte je s osobní bezpečností na ulici i doma a zvolte jim nejvhodnější cestu do školy.

Změněno 13.3.2017   Pokračování

Co by mělo znát a umět Vaše dítě, než půjde do školy

Stručný přehled toho, co by měl zvládat každý předškolák

Změněno 13.3.2017   Pokračování