Máme se čím chlubit!

Změněno 17.10.2024

Chtěli bychom se s vámi podělit o velký úspěch našich absolventů.

Dnes jsme dostali analytický report z výsledků jednotné přijímací zkoušky 2024. Pokud si ho dobře prostudujete, tak zjistíte, že naši absolventi byli u přijímaček mnohem úspěšnější, než je průměr celé republiky i našeho kraje. Pokud bychom srovnávali uspěšnost deváťáků naší školy s ostatními školami v obvodu ORP Tišnov, tak pouze v jednom bodě byli ostatní lepší než Dolní Loučky. Za to patří obrovské poděkování našim bývalým deváťákům, nyní už studentům středních škol, kteří dokázali svoje úsilí přetavit v úžasný úspěch. Za ním se skrývá velká práce paní učitelky Hálové a Maloňové, které vedly přípravu k přijímačkám a vyučovaly češtinu a matematiku. Zapomenout nesmíme ani na paní učitelku Midrlovou, která měla 9.B na češtinu. A nakonec je třeba poděkovat i rodičům, kteří své děti podporovali v jejich nelehké přípravě.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy