Skočit na navigaci


VOJTÍŠEK MÁ LETOS NA LÁZNĚ – KONČÍ SBĚR VÍČEK

Vytvořeno 18.2.2019

Sběr víček od PET lahví, který měl rodičů nemocného Vojtíška Cimbálníka pomáhat se získáváním peněz na lázeňskou léčbu, v naší škole končí. Našly se nové a asi i lepší cesty, jak peníze získat. Pokud máte ještě nějaká nashromážděná víčka doma, můžete je donést do konce února do školy.

Všem rodina Vojtíška Cimbálníka z Olší moc děkuje.

 

O Vánocích se totiž stala úžasná věc. Díky panu Ficovi ze Štěpánovic se spustila obrovská vlna pomoci pro Vojtíška. Informace o nemocném chlapci i různé akce na sebe navazovaly, zapojovali se další a další lidé, organizace a obce. Tak se uskutečnila charitativní besídka v Tišnově, sbírka při našem Adventním zastavení, další sbírka mezi dětmi ve škole. Přišla podpora z farností Dolní Loučky a  Žďárec, proběhla sbírka v kostele v Olší. Zapojeny byly Obecní úřady Tišnov, Předklášteří, Olší, Střítež a hasiči ze Stříteže.