Recitační soutěž - školní kolo

Změněno 20.3.2018

V úterý 20. února 2018 jsme na 2. stupni naší školy zorganizovali školní kolo soutěže v recitování, do něhož soutěžící postoupili z třídních kol.  Soutěže se zúčastnilo 28 žáků.

Ve III. kategorii (6. a 7. ročník) obsadila první místo Karolína Štípová z 6. třídy, na druhém a třetím místě se umístili žáci 7. třídy – 2. místo David Čtvrtníček, 3. místo Radek Bednář.

Ve IV. kategorii (8. a 9. ročník) zvítězil Josef Klement z 9. třídy, na druhém místě se umístila
Anna Koudelková z 8. třídy a na bronzové příčce skončila Kateřina Křehlíková z 9. třídy.

I letos jsme vyhlásili soutěž o cenu diváků. Nejvíce hlasů a krásnou cenu získala Iva Humpolcová z 9. třídy. Udělili jsme také cenu poroty, tu dostala Kateřina Křehlíková.

Nejlepší dva z každé kategorie postupují do okresního kola, které se bude konat v březnu v Ivančicích.

Děkujeme všem soutěžícím a postupujícím přejeme hodně štěstí!

Mgr. Miroslava Poslušná