Skočit na navigaci
Skočit na obsah stránky
Kalendář akcí
září
4.9.2023
- Zahájení nového školního roku
8.9.2023
12.9.2023
- Úvodní třídní schůzka (vybrané třídy)
18.9.2023
22.9.2023
25.9.2023
26.9.2023
27.9.2023
- Anglické divadlo - 5. ročník
28.9.2023
říjen
1.10.2023
2.10.2023
- Sběr papíru (2. 10. - 6. 10. )
3.10.2023
4.10.2023
11.10.2023
17.10.2023
24.10.2023
- Naučná ptačí stezka - 1.B, 2.A
- Farma Podal, exkurze 4. ročník
26.10.2023
- Podzimní prázdniny (26. a 27. 10.)
28.10.2023
listopad
2.11.2023
- Atnhropos Brno - 6. třída
6.11.2023
8.11.2023
9.11.2023
10.11.2023
- Florbal, hoši - 4. a 5. roč
14.11.2023
16.11.2023
17.11.2023
22.11.2023
30.11.2023
- projekt Fy - Ch, návštěva ZŠ Žďárec
prosinec
1.12.2023
- Olympiáda v Čj - šk. kolo
3.12.2023
5.12.2023
6.12.2023
- Bruslení, 4.B
- Bruslení 3. třída
9.12.2023
- Výstava betlémů - Předklášteří (9. - 17. 12.)
12.12.2023
13.12.2023
- Bruslení - 6. třída
- Házená, 1. - 5. ročník
- Konverzační soutěž v Aj 9. roč
18.12.2023
20.12.2023
21.12.2023
- Vánoční sportovní turnaj, 2. stupeň
22.12.2023
- Vánoční besídky
- Vánoční čtení
23.12.2023
- Vánoční prázdniny (23. 12. - 2. 1.)
24.12.2023
25.12.2023
26.12.2023
leden
1.1.2024
3.1.2024
- Zahájení výuky po Vánocích
4.1.2024
9.1.2024
11.1.2024
15.1.2024
- Bruslení, hoši 8., 9. roč.
16.1.2024
- Dějepisná olympiáda - okr. kolo
17.1.2024
18.1.2024
19.1.2024
- Filmový večer
- Inspiro Tišnov - 5. tř.
- Recitační soutěž, 1. - 3. roč.
24.1.2024
27.1.2024
30.1.2024
31.1.2024
- Chemická olympiáda - šk. kolo
- Ukončení 1. pololetí
únor
1.2.2024
- SOŠ J. Tiraye V. Bíteš - 9. roč. (vybraní žáci)
2.2.2024
5.2.2024
- Jarní prázdniny (5. - 11. 2.)
20.2.2024
21.2.2024
26.2.2024
březen
13.3.2024
- Recitační soutěž - okr. kolo
19.3.2024
20.3.2024
22.3.2024
- Noc s Andersenem (22. a 23. 3.)
- Matematický klokan
- Výuková program - Lidové zvyky - 1.B
25.3.2024
- Velikonoce ve škole (25. - 27. 3.)
27.3.2024
- Lyžařský výcvik (3. - 8. 3.)
28.3.2024
29.3.2024
duben
1.4.2024
2.4.2024
- Městská. Knihovna Tišnov, 2.A
4.4.2024
5.4.2024
6.4.2024
9.4.2024
- Zápis do 1. třídy
- Přijímačky nanečisto 9. ročník
12.4.2024
- Jarní dílna ŠD
- Přijímací zkoušky na SŠ
15.4.2024
- Hlavolamy v lavici - obl. kolo
- Přijímací zkoušky na SŠ
16.4.2024
19.4.2024
- McDonald's cup, 4. a 5. roč
22.4.2024
- Exkurze Londýn (22. - 26. 4.)
- Recyklohraní - 1. stupeň
květen
1.5.2024
2.5.2024
- McDonald's cup - okr. kolo, 4. a 5. roč.
7.5.2024
8.5.2024
15.5.2024
- Školní výlet - 9.B (15,. - 17. 5.)
- Sférické kino - 1. a 2. roč.
16.5.2024
- Trénink na přijímací zkoušky - 8.A
17.5.2024
- Trénink na přijímací zkoušky - 8.B
21.5.2024
22.5.2024
- Slavkov - cesta bojištěm - 8.AB
- Šk. výlet 9.A. (22. - 24. 5.)
24.5.2024
- Miniházená Kuřim - 1. - 5. roč., 4. kolo
25.5.2024
- Slet župy Pernštejnské - 4.B
28.5.2024
30.5.2024
- Výlet 4. AB (30. a 31. 5.)
- projekt Fy - Ch, návštěva ZŠ Nedvědice
červen
1.6.2024
28.6.2024
29.6.2024
- Hlavní prázdniny (29. 6. do 1. 9.)